המיתר השישי - Origin Effects BassRIG Super Vintage
שירות והזמנות
073-7272966
phone4, phone, contact, telephone, support, call
0

מקווה ישראל 25
תל אביב

ימים א-ה 12:00-20:00
ימי ו' וערבי חג: 11:00-15:00

* חניה חינם בתיאום מראש(במידה ופנוי)
בהזמנות מעל 350 ש"ח
אפשרות למשלוח מהיום להיום בתל אביב והסביבה
חפש
עד 36 תשלומים ללא ריבית!
 

דף הבית >> אפקטים >> פדאלים לבס >> Origin Effects BassRIG Super Vintage

Origin Effects BassRIG Super Vintage מחיר: 1,875.00 ₪    

 במלאי : 0  (1=במלאי, 0=אזל)
*המספר לא מראה את הכמות בפועל, רק האם במלאי או לא

יצרן: Origin Effects

קניה מאובטחת

מידע נוסף

חווית ה-SVT השלמה, בתוך פדאל אחד!

הפריאמפ מבוסס על המגבר האגדי של Ampeg, ה-SVT ומסוגל לתת לכם את הלכלוך והסאונד האייקוני שידוע אך ורק עם המגבר הזה בין באופי הנקי או המלוכלך שלו, ומורכב כולו מחלקים אנלוגיים בלבד כדי לדייק במיוחד את תחושת הנגינה, הדינמיקה והבשר שהיו אך ורק למגבר.
אם תסתכלו על קדמת הפדאל, תגלו כמובן את האקולייזר המסורתי ו-2 מפסקים שיעזרו לכם לעצב את הסאונד שאתם רוצים לקבל מהפריאמפ.
המפסק הראשון מימין עובד על חיתוך תדרים ונותן לכם את האפשרות לקבל סאונד מעט יותר פעמוני וחד לעומת סאונד יותר עמום ושקט. ומפסק ה-Midrange יקבע את תדר המיד המדויק שאותו תרצו להגביר או להנחית. 

כמובן, תוכלו לפגוש את כפתורי ה-EQ המוכרים של Bass, Middle, Treble אבל כל הקסם קורה בכפתור ה-Drive. 
כפתור הדרייב אינו מספק נטו חוויה מלוכלת ומעוותת אלא מדמה מצב שבו מגבר מנורות נשבר באופן טבעי מהגברת כפתור הווליום במגברי מנורות אמיתיים, כך שלמעשה אתם מקבלים את אותה החוויה הגדולה והנוצצת, אבל עם אפשרות לווליום ביתי ונעים. או שמא בא לכם שסאונד הבאס לא יתלכלך אלא יהיה מעט עשיר ונוכח במיקס שלכם, עם קצת יותר הרמוניות. תוכלו להוסיף ולשמור עליו במיקום נמוך יחסית כדי שיבלוט היטב במיקס ולא ייבלע.

ה-Super Vintage מאפשר לכם גם לשלב את סיגנל הבאס הנקי שלכם וליצור מה שנקרא הגברה מקבילית, כך שתוכלו לשלב אופי מלוכלך ורטוב עם האופי היבש והנקי של הפריאמפ. למשל - לקחת סאונד מאוד מאוד מלוכלך שמוריד קצת מניקיון התווים הנמוכים וברגע שמשלבים במיקס את הסיגנל הנקי, תוכלו לקבל באסים נקיים ומידריינג' וטרבל יחסית מלוכלכים ולשלב ביניהם לקבלת סאונדים מאוזנים ונקיים יותר.


תוכלו להשתמש בפדאל גם עם דימוי הקבינה האנלוגי ש-Origin הטמיעו אל הפדאל שמדמה בצורה הטובה ביותר את אופי הבוקסה המסורתית עם הפאנץ', או ישירות אל המגבר שלכם בעזרת יציאת ה-Amp Out ולהתאים את הפדאל אל המגבר בעזרת אקולייזר ה-Amp Out הייעודי שכולל שני פילטרים להורדת סאונד Boomy או Harsh בגבוהים, וגם לחתוך תדרים פחות מחמיאים לאותו המגבר כדי לשמור על הלכלוך והאופי שלו מבלי להתעסק יתר על המידה כל פעם.

מפרט טכני
מימדים: 65x93x65 מ"מ
מתח עבודה - 9V עם 150mA לפחות (ספק כוח לא כלול)
משקל - 846 ג'